"Andrzejki"

W środę 29 listopada odbyła się w siedzibie SPON kolejna tradycyjna impreza "andrzejki". Nasi członkowie stawili się nad wyraz tłumnie i choć aura była mglisto-jesienna to humory dopisały. Bohater tego dnia Andrzej Olszewski - świeżo upieczony radny powiatu kartuskiego - wraz z życzeniami otrzymał bukiet kwiatów, a sala zaśpiewała mu gromkie "Sto lat". Ekipa kucharek pod wodzą Janki Teclaw, choć miała pełne ręce roboty, spisała się na medal, serwując pyszne potrawy. Cieszyła aktywna pomoc naszych koleżanek i kolegów przy nakrywaniu i sprzątaniu ze stołów.

 

Zobacz fotorelację z imprezy andrzejkowej w naszej galerii.

PODZIĘKOWANIA

Zarząd filii SPON w Sierakowicach pragnie bardzo serdecznie podziękować panu TOMASZOWI ZIEMANNOWI za życzliwość, zaangażowanie i nieocenioną pomoc przy powstaniu tej strony. Pragniemy podziękować także panu ROBERTOWI WEREDZIE za zaprojektowanie i wykonanie logo strony, a władzom GMINY SIERAKOWICE za przychylność i udostępnienie nam subdomeny.

 

ZARZĄD FILII SPON W SIERAKOWICACH

Wyjazd do kina

Nie udał nam się wyjazd do kina na film "Karol - papież, który pozostał człowiekiem", zabyt mało było chętnych. Jednak propozycja nadal jest aktualna i jeśli zbierzemy odpowiednią liczbę uczestników wyjazd dojdzie do skutku. Zapisy u Marzeny Korzeniewskiej.

Ślub Wiesi i Krzysia

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasza sponowska para Wiesława Jelińska i Krzysztof Wejer zawarli dnia 6 maja 2006 w kościele parafialnym w Gowidlinie związek małżeński. Oboje aktywnie uczestniczyli w naszej akcji "Bezpieczna młodość, bezpieczne wakacje". Życzymy Wiesławie i Krzysztofowi Wejerom wszelkiej pomyślności na ich nowej drodze życia.

 

Zobacz fotorelację w naszej galerii.

Wygenerowano w sekund: 0.06
1,065,190 unikalne wizyty